O firmie

O FIRMIE

Hurtownia chemiczna i kosmetyczna UNIVERMAX działa na rynku lokalnym od 1992 roku.

Początkowo staraliśmy się zdobyć zaufanie klientów i przedsiębiorców z terenu Grodziska Mazowieckiego i okolic. Stopniowo poszerzaliśmy naszą ofertę i dostosowywaliśmy ją tak aby współpraca z Nami była dla wszystkich satysfakcjonująca.

Oferujemy klientom najlepsze produkty renomowanych marek znanych producentów z dziedziny profesjonalnej chemii czyszczącej (VOIGT, MEGLIO), chemii gospodarczej (P&G, Henkel, Reckitt Benckiser), higieny (Merida, Katrin), art. gospodarstwa domowego itp. W naszej pracy kierujemy się naczelnymi wartościami takimi jak:

  • zaangażowanie
  • zrozumienie
  • wzajemny szacunek
  • rzetelność oraz lojalność

Każdemu klientowi, który do nas zawita zapewnimy miłą i fachową obsługę. Proponowany przez nas wysokiej jakości asortyment dostarczymy własnym transportem w bardzo atrakcyjnych cenach i zawsze na czas. Na życzenie klientów chętnie udostępnimy atesty, karty produktów czy innego rodzaju doku mety dotyczące produktów z naszej oferty.

Jeśli zaistnieje taka potrzeba, przyjedziemy i pomożemy dobrać odpowiednie środki, tak aby znaleźć jak najkorzystniejsze i najtańsze rozwiązanie. Aktualnie w naszej ofercie znajduje się ponad 7 tys. artykułów producentów krajowych i zagranicznych. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie – zarówno małe jak i duże.

Potwierdzeniem jakości jaką proponujemy przy nawiązaniu współpracy z naszą Firmą są referencje od kluczowych odbiorców takich jak GDDiA, Frito Lay Sp. z o.o., Merida, Danfoss Sp. z o.o. itp. znajdujące się w zakładce Referencje.

NASI KLIENCI

1. instytucje państwowe

Wszelkiego rodzaju instytucje państwowe takie jak: Urzędy, Ministerstwa, Zakłady Publiczne

2. przedsiębiorstwa

Zaopatrujemy nie tylko duże i średnie przedsiębiorstwa ale również i mniejsze, lokalne przedsiębiorstwa.

3. szkoły i przedszkola

Publiczne i państwowe ośrodki edukacji, szkoły, przedszkola potrzebujące dużej ilości bezpiecznych dla zdrowia środków chemicznych.

4. sklepy, rodzinne biznesy

Rodzinne biznesy i gospodarstwa domowe jak i klienci indywidualni są również mile widziani.